Gel lak doma

Domácí aplikace gel-laku

Gel lak představuje jednoduché řešení, díky kterému si gelové nehty vytvoříte snadno a rychle v domácím prostředí. Má podobu klasického laku na nehty, ale hustotu UV gelu, který se nechává zatvrdit v UV lampě.
 

Krásné nehty snadno a rychle

Jak by se vám líbilo si nehty jednoduše nalakovat a mít je krásné po dobu až čtyř týdnů? Zdá se vám to nemožné? S obyčejným lakem na nehty možná, ovšem nikoli s gel lakem, který v sobě kloubí to nejlepší z obyčejného laku a UV gelu! Nejenže se velice snadno nanáší, ale také dlouho vydrží a jeho odstranění vám zabere několik málo minut.

gel-lak-doma

Co je to gel lak?

Gel lak má na první pohled podobu obyčejného laku na nehty. Nanáší se úplně stejným způsobem, ovšem s jediným rozdílem – po nanesení se nenechá uschnout klasicky na vzduchu, jak jste zvyklí, ale vytvrzuje se v UV lampě.


Jak to funguje?

Díky gel laku dosáhnete upravené manikúry a pevnějších nehtů. Tato varianta úpravy nehtů je vhodná především pro ženy a dívky, které z jakéhokoli důvodu nemohou nebo nechtějí mít umělé nehty, ale i přesto touží po perfektním vzhledu rukou. Největší výhodou není jen jednoduchá aplikace, ale i skutečnost, že vám barva vydrží po dobu až 4 týdnů. Nebudete se tak muset trápit pro neustále se loupající lak, díky kterému nehty vypadají neupraveně a vy působíte dojmem, že o sebe dostatečně nepečujete.

Gel laky Fantasy Nails >>

gel-laky-fantasy


Postup modeláže pomocí gel-laku

Modeláž nehtů pomocí gel laku není nijak složitá. Vlastně je po časové stránce mnohem rychlejší, nežli při klasickém použití UV gelů, jež se nanáší pomocí štětců.

 • Nejdříve postupujete jako při standardní modeláži.
   
 • Nehty si odmastíte.
   
 • Kůžičku zarovnáte a nehty si zastřihnete.
   
 • Zapilujete nehet do požadované délky a tvaru.
   
 • Následně jen nanesete vrstvu gel laku, což je velice jednoduché.
   
 • Nehty následně necháte dostatečně vytvrdit v UV lampě.
   
 • Počet vrstev záleží na vás)